?

Log in

No account? Create an account

Життя цікаве

Воно і правда цікаве

Previous Entry Share Next Entry
Історія Nivea
Життя цікаве
burumbum
Історія Nivea бере свій старт в 1911 році, коли бізнесмен Оскар Тропловіц починає займатися розробкою спеціального крему для зволоження шкіри. Саме слово Nivea походить від латинського Nivius, що в перекладі на українську мову звучить як «білосніжний».

Історія Nivea багата різними дослідженнями й експериментами, можливо, що саме завдяки цьому компанія добилася настільки видатних результатів у косметиці й змогла знайти необхідну формулу для всіх жінок. Ісаак Ліфшей, один із приятелів Оскара Тропловіца, створює емульгатор, завдяки якому стало можливо довго зберігати косметику (раніше косметика швидко псувалася, тому що завжди робилася на основі натуральних речовин).

Лихоліття настали для компанії під час Першої Світової Війни, однак, Тропловіц зміг протистояти моторошній інфляції й не дати своїй фірмі розоритися. Nivea пробує зі зміною іміджу, вводить нове пакування – знамениту синю баночку з білим написом «Nivea». З тих пір компанія продовжує активно розвиватися й за 100 років своєї історії добилася дуже багато чого.